![sparta-news-white-1.png](/images/2021/03/01/sparta-news-white-1.png)
.© 2020 SpartaNews.gr. All Rights Reserved. Designed By hit-media.gr
Σόφη Βαφάκου - Η δεύτερη καραντίνα ήρθε, όμως η αγαπημένη συνήθεια της Τετάρτης στη Σπαρτη δεν άλλαξε! Η λαϊκή της Τετάρτης πραγματοποιήθηκε και μάλιστα είχε και αρκετό κόσμο! Σε αντίθεση με τη προηγούμενη καραντίνα όπου είχαν απαγορευτεί οι λαϊκές αγορές στην τωρινή οι λαϊκές πραγματοποιούνται κανονικά! Ο κόσμος ανταποκρίθηκε και τήρησε ευλαβικά το μέτρο της μάσκας! Όσο για το συνωστισμό μέχρι ώρας (10:00πμ) είναι υπό έλεγχο! Δείτε τη κίνηση στη λαϊκή αγορά της Σπάρτης στα παρακάτω βίντεο και τα συμπεράσματα δικά σας...
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.