Σε δημοσιευσή του στα social ο Κωνσταντίνος Κορωνιός διοικητής του νοσοκομείου Μολάων, αναφέρεται στην υποστήριξη του αγροτικού κόσμου απο το νοσοκομείο Μολάων.
"Η Ν.Μ. Μολάων συνεχίζει την έμπρακτη υποστήριξη του αγροτικού κόσμου της περιοχής!
Σε νέα συνεργασία με τον Αγροτικός Συνεταιρισμός Μεταμόρφωσης Λακωνίας , διενεργούμε rapid tests Covid-19 σε αγρότες και εργάτες γης, ώστε να διασφαλιστεί η υγεία και η ασφάλεια όλων των εμπλεκομένων στη φετινή ελαιοκομική περίοδο".
Κωνσταντίνος Κορωνιός - Διοικητής Νοσοκομείου Μολάων
Καλημερα