![sparta-news-white-1.png](/images/2021/03/01/sparta-news-white-1.png)
.© 2020 SpartaNews.gr. All Rights Reserved. Designed By hit-media.gr
Ο Δήμαρχος Σπάρτης Πέτρος Δούκας, λαμβάνοντας υπόψη τα μέτρα κατά του COVID-19, προσκαλεί μικρούς και μεγάλους να παρευρεθούν διαδικτυακά μέσω της ηλεκτρονικής σελίδας του Δήμου μας (www.sparti.gov.gr) στη φωταγώγηση του χριστουγεννιάτικου δέντρου της Σπάρτης, που θα πραγματοποιηθεί αύριο Παρασκευή 11 Δεκέμβρη και ώρα 18:00.
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.