![sparta-news-white-1.png](/images/2021/03/01/sparta-news-white-1.png)
.© 2020 SpartaNews.gr. All Rights Reserved. Designed By hit-media.gr
Η υγεία είναι το πολυτιμότερο αγαθό και δικαίωμα σε αυτό έχουν όλοι οι άνθρωποι , όμως σε κάποιες απομακρυσμένες περιοχές η ανάγκη για προληπτική φροντίδα ίσως είναι μεγαλύτερη. Η Νοσοκομειακή Μονάδα Μολάων με πρωτεργάτη διοικητή της μονάδας τον κ.Κωνσταντίνο Κορωνιό , και φυσικά με εξειδικευμένο προσωπικό πήγαν στην περιοχή των Ταλάντων του Δήμου Μονεμβασιάς την Τετάρτη 25 Μαΐου και παρείχαν ιατρικές υπηρεσίες .
Σε ανάρτηση στο προσωπικό του λογαριασμό στα social media ο κ.Κωνσταντίνος Κορωνιός αναφέρει τα εξής:
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.