![sparta-news-white-1.png](/images/2021/03/01/sparta-news-white-1.png)
.© 2020 SpartaNews.gr. All Rights Reserved. Designed By hit-media.gr
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σας ενημερώνουμε ότι από Δευτέρα 7/12/2020 οι εγγραφές για τα γήπεδα τένις του Αθλητικού Οργανισμού Δήμου Σπάρτης θα γίνονται ηλεκτρονικά στην ηλεκτρονική πλατφόρμα open1booking.gr .Η πλατφόρμα θα ανοίγει για δυο συνεχόμενες μέρες από τις 10:00 έως τις 20:00 της επόμενης μέρας Δευτέρα-Τρίτη
Τετάρτη-Πέμπτη
Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή .
ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ
Από υπολογιστή
Στην ιστοσελίδα open1booking.gr θα βρίσκετε το εικονίδιο του Αθλητικού Οργανισμού Δήμου Σπάρτης , θα το επιλέγετε και στη συνέχεια θα επιλέγετε το γήπεδο στο οποίο θέλετε να παίξετε. Θα εμφανίζονται οι ώρες και θα επιλέγετε την ώρα που θέλετε να παίξετε εφόσον είναι ελεύθερη και θα συμπληρώνετε τα στοιχειά που σας ζητούνται(τα στοιχειά δεν θα δημοσιεύονται πουθενά , λόγω προστασίας προσωπικών δεδομένων).Τα στοιχειά σας θα διατηρούνται ηλεκτρονικά και θα είναι ορατά για ένα διάστημα 15ημερων μόνο από τον Αθλητικό Οργανισμό Δήμου Σπάρτης για τυχόν ελέγχους τόσο για την εφαρμογή του προγράμματος όσο και
για ιχνηλάτιση σε περίπτωση κρούσματος Covid-19 .Η έγγραφη είναι ατομική και θα πρέπει και ο συμπαίκτης σας να κάνει την ίδια διαδικασία για την ώρα που θέλετε να παίξετε. Τελειώνοντας πατήστε αποδοχή των όρων που εμφανίζονται .Η έγγραφη σας θα έχει γίνει επιτυχώς.
Από το εικονίδιο της Google κάνετε αναζήτηση πληκτρολογώντας το open1booking.gr. Στη συνέχεια επιλέγεται "Προσθήκη στην αρχική οθόνη" και η εφαρμογή ΟΤSbooking θα βρίσκεται πλέον στην αρχική σας οθόνη . Ανοίγοντας την εφαρμογή θα βρίσκετε το εικονίδιο του Αθλητικού Οργανισμού Δήμου Σπάρτης , θα το επιλέγετε και στη συνέχεια θα επιλέγετε το γήπεδο στο οποίο θέλετε να παίξετε. Θα εμφανίζονται οι ώρες και θα επιλέγετε την ώρα που θέλετε να παίξετε εφόσον είναι ελεύθερη και θα συμπληρώνετε τα στοιχειά που σας ζητούνται(τα στοιχειά δεν θα δημοσιεύονται πουθενά , λογω προστασίας προσωπικών δεδομένων).Τα στοιχειά σας θα διατηρούνται ηλεκτρονικά και θα είναι ορατά για ένα διάστημα 15ημερων μόνο από τον Αθλητικό Οργανισμό Δήμου Σπάρτης για τυχόν ελέγχους τόσο για την εφαρμογή του προγράμματος όσο και για ιχνηλάτηση σε περίπτωση κρούσματος covid-19 .Η εγγραφή είναι ατομική και θα πρέπει και ο συμπαίκτης σας να κάνει την ίδια διαδικασία για την ώρα που θέλετε να παίξετε. Τελειώνοντας πατήστε αποδοχή των όρων που εμφανίζονται .Η εγγραφή σας θα έχει γίνει επιτυχώς.
ΓΕΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ
Ο Πρόεδρος του
Αθλητικού Οργανισμού
Δήμου ΣπαρτΗΣ
ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.