![sparta-news-white-1.png](/images/2021/03/01/sparta-news-white-1.png)
.© 2020 SpartaNews.gr. All Rights Reserved. Designed By hit-media.gr
Το Μουσείο Ελιάς και Ελληνικού Λαδιού επισκέφτηκαν την Δευτέρα 24 Οκτωβρίου μαθητές και οι μαθήτριες των τμημάτων Α1’ και Β3’ του 1ου Γυμνασίου Σπάρτης. Οι μαθητές και οι μαθήτριες παρακολούθησαν με ενδιαφέρον τη μουσικοαφηγηματική παράσταση «Ως να περάσει ο πόλεμος», από την ομάδα «Λόγος Προφορικός», με θέμα το Έπος του ’40 και την Κατοχή.
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.