![sparta-news-white-1.png](/images/2021/03/01/sparta-news-white-1.png)
.© 2020 SpartaNews.gr. All Rights Reserved. Designed By hit-media.gr
Το Νομικό Πρόσωπο Πολιτισμού & Περιβάλλοντος του Δήμου Σπάρτης και η Τοπική Κοινότητα Καστορείου συνδιοργανώνουν την «Ανθοκομική & Δενδροκομική Έκθεση στο Καστόρι Λακωνίας» τη Δευτέρα 2 Μαΐου τις ώρες 9:00 πμ έως και 15:00μμ.
Η έκθεση θα πραγματοποιηθεί στην πλατεία του Καστορείου και θα πλαισιώνεται με παζάρι αγροτικών προϊόντων. Θα ακολουθήσει μουσική εκδήλωση στο ποτάμι του Κάστορα στη γέφυρα του Καστορείου.
Η Πρόεδρος του Νομικού Προσώπου Πολιτισμού & Περιβάλλοντος Δήμου Σπάρτης
Ευγενία Πρέβα
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.