Η Νομαρχιακή Επιτροπή ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ Λακωνίας σας προσκαλεί την Παρασκευή 2/10/2022 στις 19.00 στο Πνευματικό Κέντρο Σκάλας , σε ανοιχτή πολιτική εκδήλωση με βασικό ομιλητή τον επικεφαλής της Κ.Ο. ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ , βουλευτή Ηλείας , Μιχάλη Κατρίνη.
Η Θεματολογία της εκδήλωσης αφορά τα :
-
Aγροτική Ανασυγκρότηση
-
Ενεργειακή Κρίση
-
Κόκκινα Δάνεια – Υπερχρεωμένα Νοικοκυριά
![](https://lh4.googleusercontent.com/Ud9MX_z3FOKy9_x0aQ6-ZgEAO1lZ4k_6Afiqmu34rQKjDBlqtwbH6nZVdgzGRd9m25SJhF_uuSckrfv5oEh3OgkWHNTV5lSkdZIiNAESeJ_wbMdSfvjZx2DnTaXSwtfPGxS0g5Nex8DNQd3kjifsox_r0sgtFpgnNsoJ3-ewX2qGa7gjzY42Hc1v-L0SH1H09NmO)
Εκ της Ν.Ε. ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝΑΛ
Λακωνίας